Parkiety i panele

Obecna technika budowlana pozwala na o wiele tańszy i łatwiejszy montaż parkietów i paneli podłogowych. Doradzimy, co wybrać do pomieszczenia, znajdziemy najlepszy materiał i sprowadzimy go dla po rabatowych cenach.

Wykonyjemy:

Montaż parkietów drewnianych

Parkiet jest trudniejszy w montażu i droższy od paneli podłogowych, ale za to posiada znacznie ciekawszą fakturę i możliwość renowacji po latach (cyklinowanie, lakierowanie). Raz dobrze położony parkiet może służyć przez lata.

Z wszystkich podłóg, parkiet drewniany jest najbardziej ekologiczną posadzką. Przy montażu parkietu drewnianego współpracujemy z renomowaną firmą Forte.

Montaż paneli podłogowych

Panele podłogowe są tańszą alternatywą dla parkietów. Duży wybór kolorów i faktury pozwala dobrać panele do każdego wnętrza.

Układanie paneli podłogowych wymaga podłoża pływającego bez klejenia do posadzki. Dzięki temu montaż można wykonać na starym podłożu bez podwyższania kosztów.

Montaż wykładzin dywanowych

Wykładziny są oszczędną alternatywą dla parkietów oraz dywanów. Materiał rozciągnięty na długości całego pomieszczenia znacznie wytłumia hałas oraz poprawia izolację od podłogi. Poza tym wykładziny nadają wnętrzu ciepłego i miękkiego charakteru.