O firmie

Zaczęliśmy działalność w 1983 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczymy usługi budowlano-remontowe. W każde zlecenie wkładamy dużo zaangażowania i dbałości o szczegóły. Wierzymy, że profesjonalizm to połączenie doświadczenia i pasji do zawodu.

Ekipa budowlana, która pracuje w firmie, to zaufani i przede wszystkim doświadczeni ludzie. Wykonywali dziesiątki prac wykończeniowych oraz budowlanych. Bez wahania podejmowali się nowych rozwiązań oraz nietypowych projektów architektonicznych.

Jak pracujemy?

Stawiamy na przejrzystą współpracę z inwestorem. Już podczas ustalania kosztorysu, staramy się znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dostosowane do budżetu inwestora. Stawiamy na nowe technologie w budownictwie – są one trwalsze, tańsze i prostsze w montażu.

Materiały budowlane kupujemy z dużymi rabatami (nawet 40%!) w sprawdzonych hurtowniach budowlanych. Stawiamy na materiały wysokiej jakości potwierdzone atestami i aprobatami technicznymi.

Mamy zasadę zachowania porządku na placu budowy – na koniec oddamy pomieszczenie czyste i gotowe do użytku.

Doradzamy przy dekoratorstwie wnętrz

Stale współpracujemy z zaufanymi architektami oraz dekoratorami wnętrz. Ich doradztwo pomoże dostosować projekt do oczekiwań inwestora. Dzięki temu również unika się zbędnych korekt i zmian w czasie realizacji, zmniejszając koszty.

Gwarancja satysfakcji

Przez te lata zaufało nam wielu klientów, którzy wracali do nas z kolejnymi zleceniami. Cenili nas za solidność i terminowość wykonania prac oraz zaangażowanie w realizację zlecenia.

Ponieważ życie jest nieprzewidywalne, nasza firma posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas dzisiaj i umów się na rozmowę. Doradzimy i dobierzemy ofertę do wymagań i budżetu.